Müşteri Hizmetleri

SİZE YARDIM İÇİN BURDAYIZ

Woman's Wear ürünleri ve hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey için info@woman-s.net mail adresimize yazabilir veya +90 538 440 33 63 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Birimi ile görüşebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli sadece 5,90 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için seçtiğiniz ürünün kodunu sosyal ağlarımızdan belirledikten sonra Whatsapp Hattından adrese teslimat seçeneğini belirtmeniz gerekmektedir.Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş tutarı kredi kartı veya nakit ödeme ile tamamlanır.

Whatsapp Hattı
Process Step1

Process Step2

İADE VE DEĞİŞİM

Almış olduğunuz ürün ya da ürünlerde bir sorunla karşılaşmanız veya ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması halinde, ürünleri kullanmadığınız taktirde teslimat tarihinden itibaren 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.

Whatsapp Hattı

KARGO VE TESLİMAT

Siparişinizi kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Teslim alacak kişi adreste bulunmadığında, teslimat adresinde bulunan 1. derece akrabaya, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra ürün teslim edilmektedir. Ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız.

Whatsapp Hattı
Process Step3

Process Step4

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Yıllardır kaliteli hizmet sağlama ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Woman's Wear, internet alışveriş sitesinde de aynı hedeflerle hizmet vermektedir. Kullanıcıların rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapılmasını sağlayabilmek için altyapısını en son teknoloji ile yapılandırmıştır. Bilgilerinizin; değiştirilmesi, üçüncü şahısların eline geçmesi veya kaybolmasını engelleyici önlemlerimiz mevcuttur.

Whatsapp Hattı